Hliníkové pergoly, prístrešky a altánky

Hliníkové pergoly a prístrešky

Bezúdržbové hliníkové pergoly sú ideálne pre chvíle pohody a zábavy s priateľmi. Vďaka svojmu modernému vzhľadu sú vhodné na každú záhradu. Ich konštrukcia umožňuje ďalšie využitie, a to ako prístrešok pre automobil alebo zastrešenie menšieho záhradného bazéna a vírivky.

Pri vybraných stavebnicových hliníkových pergol je možná montáž svojpomoci. Navyše vynikajú dlhou životnosťou. Moderné záhradné hliníkové pergoly vyrábame na zákazku v akomkoľvek farebnom prevedení. Ako strešnú krytinu volíme polykarbonát alebo bezpečnostné sklo. Oba materiály zaujmú svojím vzhľadom a mechanickými vlastnosťami. 

Výhody

Prečo pergolu a prístrešok u nás

Technické špecifikácie

Hliníková pergola sa postupne stáva vítaným štandardom slovenských záhrad. Pri výrobe sa používa najmodernejšia technológia, aby bola zaistená maximálna kvalita konštrukcie. Široká ponuka zahŕňa nepreberné množstvo typov. Tie sa môžu líšiť svojím farebným odtieňom, tvarom konštrukcie či finálnym vzhľadom. Základné rozdelenie potom tkvie v type zastrešenia.

Zastrešenie z polykarbonátu je stále populárnejším riešením. Jedná sa o termoplastický materiál, ktorý je naprieč celým trhom. Zaujme predovšetkým tepelnou stabilitou, odolnosťou, transparentnosťou a čírosťou. Jeho UV filter zvládne aj silné slnečné žiarenie. Navyše si poradí so snehovou pokrývkou o sile zaťaženie od 60 až po 150 kg/m²

Výhody bioklimatickej pergoly 

  • Jedinečné zastrešenie z otočných lamiel
  • Elegantný dizajn
  • Luxusné spracovanie
  • Využitie moderných materiálov
  • Automatické ovládanie lamiel