pristresok na auta reichtec

Prístrešky pre autá

Hlinikové prístrešky na auto

Prístrešok pre auto predstavuje veľmi obľúbené riešenie, ako ochrániť vozidlo pred nepriazňou počasia. Ide o účinný, cenovo dostupný a moderný spôsob, ktorý ponúka alternatívu ku klasickému garážovému státiu. Hlavnou výhodou je veľká variabilita. Rozmery, farebný odtieň i tvar konštrukcie možno vytvoriť úplne na mieru požiadavkám klienta.

Moderné prístrešky ponúknu elegantný vzhľad a odolnosť voči nepriaznivému počasiu. Všetky prevedenia vynikajú svojimi mechanickými vlastnosťami a zvládnu aj náročné podmienky. Konštrukcia je obohatená o kvalitnú zastrešenie z polykarbonátu.

Variabilita predurčuje prístrešok na auto pre viacero využití. Keďže môžeme zvoliť jeho variantu voľne stojaceho, otvára sa nám široké spektrum umiestnenie. Na záhrade prístrešok môže slúžiť aj ako pergola alebo priestor pre uskladnenie rôzneho náčinia. To isté ponúkne klasické riešenie prikotvené k domu. V takom prípade si musíme dať záležať, aké farby konštrukcie volíme. Všetko musí k sebe ladiť.

Výhody

Prečo prístrešok pre auto od nás?

Jednoduchá montáž bez starostí

Prístrešok pre auto predstavuje lacnejšiu a jednoduchšiu alternatívu ku garážovému státie. To navyše v priebehu času naráža na svoje limity. Jedná sa predovšetkým o nedostatok miesta, a to v prípade, že si kúpime ďalšie vozidlo do domácnosti. Prístrešok sa stane dobrým pomocníkom. Oproti murované variante je finančne značne výhodnejšie a jeho montáž zaberie iba niekoľko hodín. V ponuke sa nachádzajú aj prevedenie, ktoré možno realizovať úplne svojpomocne.

Nekonečná variabilita

Zákazníkovi sa ponúka široký priestor, ako vysnívanú stavbu prispôsobiť vzhľadu svojho okolia. Hliníkový materiál v tomto smere ponúka nekonečnú variabilitu. Nie je problém zvoliť variant pre viac automobilov, a to v rôznych tvaroch konštrukcie. Vozidlá môžu stáť vedľa seba alebo za sebou.