k_zimni-zahrada-celorona reichtec

Zimné záhrady teplé pre celoročné využitie

Celoročné zimné záhrady

Celoročné hliníkové zimné záhrady sú kráľovnami medzi zimnými záhradami. Ich stavbou získate ďalšiu plnohodnotnú obytnú miestnosť, z ktorej si môžete urobiť napríklad obývaciu izbu.

Dbáme na to, aby stavba presne sedela požiadavkám klienta a zároveň zapadla do okolia. Pri zimných záhradách sa fantázii medze nekladú. Ak napríklad disponujete terasou atypických tvarov, vždy sme schopní vytvoriť to najvhodnejšie riešenie. Dôležité je tiež myslieť na potrebné doplnky. Ak bude vaša zimná záhrada orientovaná na ich, je určite užitočné si zaobstarať vhodnú tieniacu či odvetrávaciu techniku.

My v Reichtecu sa špecializujeme na zákazkovú výrobu z hliníka Tento materiál je stále populárnejšie, a to predovšetkým vďaka svojej odolnosti, nenáročnosti a dlhej životnosti. Vlastná výroba nám tiež umožňuje, byť veľmi variabilné a narezať hliníkové profily v podstate v akejkoľvek výške. Cenová kalkulácia a zameranie záhrady je úplne zadarmo. 

Technické špecifikácie

Celoročné zimné záhrady tvorí odolná hliníková konštrukcia, ktorá je doplnená sklom s hrúbkou až 62 mm. Užité trojsklo je ideálnym riešením pre rámový systém s prerušeným tepelným mostom, ktorý zaisťuje perfektnú izoláciu a priaznivá klíma v každom ročnom období.

Vďaka zákazkovej výrobe sme schopní vyplniť vaše priania a požiadavky. K zimnej záhrade dodávame sklenené bočné steny vo fixnom a posuvnom prevedení. Pre zastrešenie je využitie odolného polykarbonátu v dostatočnej hrúbke, či bezpečnostné sklo tak, aby celá stavba pôsobila moderne a elegantne.

 

Farby v ponuke zahŕňajú bielu, antracitovú, striebornú a hnedú v základnom dekoru. Na želanie možno vytvoriť akýkoľvek odtieň, a to za príplatok 15% z výslednej ceny zimnej záhrady. Stavbu možno obohatiť o široké množstvo doplnkov, ktoré ešte viac zvýraznia praktické vlastnosti. Jedná sa napríklad o tieniacu techniku ​​či dômyselný systém odvetrávania.

 

Výhody

Prečo zimnú záhradu od nás?