Posuvné systémy na zimné záhrady

Posuvné zimné záhrady sú modernou záležitosťou, ktorá sa postupne dostáva aj na slovenský trh. Ako jedni z mála vám tento typ prinášame. Môžete si zvoliť z veľkej ponuky rozmerov, farebného prevedenia a celkového spracovania. Hliníková konštrukcia umožňuje vytvoriť variantu úplne na mieru.

Integrované posuvné steny sú vyrobené z bezpečnostného skla. Tie poskytujú skvelú svetelnú priepustnosť. Naviac sa dajú doplniť o tienenia a ochrániť tak interiér zimnej záhrady pred prehrievaním. Zvislé rolovacie steny vytvoria príjemný tieň aj pocit maximálneho súkromia. Cena celej stavby sa líšia na zvolených rozmeroch a voľbe ďalších doplnkov. 

Ponúkame zasklenie zimnej záhrady rámovým alebo bezrámovým systémom

Posuvné rámové zasklenie

Posuvné bezrámové zasklenie

Výhody

Prečo zimnú záhradu od nás?

Výhody posuvného otvárania
  • Prístup príjemného vánku po celý čas
  • Možnosť voľby tienenie
  • Jednoduchá manipulácia
  • Odolná a stabilná hliníková konštrukcia
  • Variabilita vo svojom prevedení

Farba na mieru

Vlastná výroba umožňuje vytvoriť variantu úplne na mieru. Základné bezpříplatkovou antracitovú farbu možno nahradiť akýmkoľvek odtieňom podľa vzorkovníka RAL. Posuvné dvere zimné záhrady možno ovládať veľmi ľahko a manipuláciu s nimi zvládne naozaj každý. 

 

 

Zimné záhrady posuvné vytvoria dokonalé miesto pre posedenie s priateľmi aj ako ochrana víriviek či menších bazéna. Táto elegantná stavba vyniká ľahkou konštrukciou, ktorá zvládne aj nápor silné vetra. Funkčnosť bočných stien ja zaistená kvalitným zasklením v kombinácii s tesnením špičkovej kvality.